تبلیغات
akhbarmohandesi - بهترین سن دلخواه برای پروتز نوع ها

امروز:

بهترین سن دلخواه برای پروتز نوع ها

شایسته ترین سن مطلوب برای پروتز کردن جور ها
<a href="https://ar.drazarnoush.com">تجمیل الانف</a> 
بهترین سن دلخواه برای پروتز نوع ها 


یک فوق تخصص جراحی پلاستیک با اشاره به سن دلخواه برای انجام جراحی پروتز مدل , در رابطه موردها درمانی این کار اظهار‌کرد : در مواقعی که عیب استخوان میانی صورت موجود هست و فک بالا نیز عقب است , شایسته ترین راه و روش تصحیح آن جلو آوردن نصیب میانی صورت و پروتز جور است . 

پزشک معالج عبدالجلیل کلانتر هرمزی بیشتر کرد : پروتز مدل تحت عنوان یک کدام از بخش های اصلی جراحی صورت از سال ها قبلی مرسوم شده‌است . فعالیت جراحی گونه‌گذاری یا این که گذاشتن دسته در حقیقت نوعی ارتقاء بافت و برجسته‌ کردن مدل است که روش‌های زیادی داراست . این روش جراحی اکثر وقت ها در زمینه ی گونه‌های عقب رفته یا این که صاف کاربرد دارااست و علت صاف بودن نوع یا این که عقب بودن آن متعدد است . بعضا مواقع در اثر کاهش چربی روی گونه‌ها این وضعیت ساخت میگردد و در مواردی دیگر به دلیل عقب بودن اسکلت دسته یا این که قسمت‌های میانی استخوان صورت است . گهگاه هم به دلیل تصادف احتمال دارد یک جور یا این که هر دو نوع عقب‌نشینی نماید یا این که در اثر ضربه شدید به تعدادی قطعه شکسته و پاره ای از استخوان آن جذب شود . 

او یادآور شد : در مواقعی که عیب استخوان میانی صورت موجود است و فک بالا نیز عقب است , شایسته ترین راه و روش تصحیح جلو آوردن نصیب میانی صورت است , ولی در مواردی که تنها خلل در مدل و زیر دیده باشد , تقویت استخوان جور نیز موثراست . 

این فوق تخصص جراحی پلاستیک بابیان این که پروتز نوع دارنده اشکال متفاوتی از گونه سیلیکونی تا استخوانی است , اعلام‌کرد : هر یک از این اشکال که خویش دارنده اندازه‌های متفاوتی نیز می باشند برای موردها مختلف عقب رفتگی مدل است و فایده ها و مضرات مرتبط با خویش را دارا هستند . 

او افزود : پروتز مدل اکثر اوقات از روش برش درون دهن گذارده میشود ( با ساخت ترک دو طرفه ) اما از راه‌های دیگر همانند سوراخ زیر پلک یا این که جلوی گوش نیز فعالیت نهاده می گردد . بعضا از جراحان پلاستیک رغبت دارا‌هستند که در موقع انجام جراحی پلک زیر در صورت لزوم پروتز را از همین رخنه‌ روی نوع بگذارند و برخی دیگر در موقع جراحی کشش صورت از روش برش جلوی گوش , البته درهرحال شایع‌ترین روش کارگذاری پروتز مدل از روش دهن است . پروتز مدل را در مرد و زن برنا می‌توان از سن بالای ۱۸ سال فعالیت گذاشت . 

کلانتر هرمزی یادآور شد : این پروتز را می‌توان با بی‌حسی موضعی یا این که بی‌هوشی بدون نقص عمل گذاشت البته خوب تر است در اطاق فعالیت مجهز و استاندارد نهاده شود . در صورتیکه که اصول استاندارد گزینش مریض و محل دلخواه رعایت شود و به دست کارشناس نهاده شود , این جراحی با دست‌کم عارضه ها همراه است البته به‌تدریج شاید عوارضی همچون خون ریزی محل کار , خون‌مردگی , جابجایی پروتز و عفونت نیز حاصل شود . به جز مورد عفونت به صورت معمول سایر موردها قابل در اختیار گرفتن می باشند . 

او همینطور اظهار‌کرد : در زمینه‌ی عفونت حتما بایستی پروتز بیرون شود و در صورت لزوم یک سری ماه بعد از آن مجدد مبادرت به گذاشتن آن کرد . برخی از جراحان پلاستیک با ذوق وسلیقه فردی یا این که تقاضای بیمارشان احتمال دارد به جای پروتز از تزریق چربی برای تقویت جور استفاده نمایند که گرچه این روش دوچندان خیر است البته در مواقعی شاید تمام یا این که جزء چربی جذب شود . 

این فوق تخصص جراحی پلاستیک طولانی تر کرد : برای ارتقا حجم منطقه نوع تزریق ژل مقام علمی ندارد و به دلیل غیرقابل جذب بودن شاید دلایل زیادی ساخت نماید . راجع به قدمت پروتز دسته در جایی اشاره نشده است اما تا مادامی که سبب ساز اختلال برای مریض نشود , وجود آن بی‌ضرر است .<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3215.807387193495!2d59.57782241480433!3d36.29272318005622!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x3f6c916e8c2f5d65%3A0x4b36b2ccd776a6c9!2z2KzYsdin2K0g2b7ZhNin2LPYqtuM2qkg2K_aqdiq2LEg2KfZhNmH2KfZhSDYotiw2LHZhtmI2LQ!5e0!3m2!1sen!2sfr!4v1504509134023" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>


نوشته شده در : چهارشنبه 5 مهر 1396  توسط : نسرین معین غفوری.    نظرات() .

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر