تبلیغات
akhbarmohandesi - رابطه طریق خوابیدن محترم شما

امروز:

رابطه طریق خوابیدن محترم شما

رابطه طریق خوابیدن محترم شما 
تجمیل الانف
زندگی ما , میزان خواب ما و به صورت کلی طریق استراحت ما در زمان شب به صورت غیر محسوسسی با گذر زمان عوض می شود . با این وجود یکی دانشمندان خواب معتقد است که روش خوابیدن ما گویای واقعیاتی درخصوص شخصیت ما است . 
به صورت کلی پژوهش ها نشان می‌دهد که طریق خوابیدن اشخاص به 6 مدل کلی تقسیم میگردند . 
نکته جذاب در خصوص این اظهار لحاظ این است که انچه راجع به رابطه طرز خوابیدن شخص و شخصیت او ابلاغ می‌شود مقداری غیر قابل توقع است . 
طبق این تحقیق اعم از وضعیت های شخص در هنگام خوابیدن عبارتند از : 
1 - وضعیت جنینی ( Fetus position ) : 41 % از کمپانی کنندگان درین تحقیق به طور خمیده و چمباتمه زده می خوابند . گفته می‌شود که زنان دوبرابر مردان درین شرایط می خوابند و به حیث میرسد که‌این متداول ترین طرز خوابیدن می‌باشد . این جور اشخاص ظاهری کم آب و بدون شوخی دارا‌هستند . و گهگاه به لحاظ میرسد که خجالتی باشند البته با گاز گرم میشوند . 
2 - وضعیت کتابی ( Log position ) : این موقعیت همانگونه که در صورت هم پیداست به طوری است که شخص تماما صاف به پهلو خوابیدن است و دست ها هم افتاده به پهلو است . این شیوه خوابیدن بیشتر مرتبط با کسانی اجتماعی , سهل و آسان گیر می باشند که به راحتی اعتماد می نمایند و به لحاظ می‌رسد که به راحتی گول می خورند . مطالعات نشان می‌دهد که 15 % از اشخاص به‌این سبک می خوابند . 
3 - وضعیت مشتاق یا این که آرزومند ( Yearner position ) : حالتی که شخص به پهلو خوابیده در حالی که دستانش در سمت جلو گشوده است . 13 % از اشخاص بدین صورت می خوابند . این نوع اشخاص به لحاظ می‌رسد که نوگرا می‌باشند و لی تا حدودی هم عیبجو , بد گمان و مظنون ولجوج می‌باشند . یعنی روی تصمیمی که می‌گیرند سماجت می نمایند . 
4 - وضعیت سرباز ( Soldier position ) : در‌این حالت شخص به پشت می خوابد در حالیکه دستانش در دو طرف تن رها است . این مدل اشخاص ساکت , محتاط و بدوند همهمه می‌باشند , ایده ال گرا و طرفدار استانداردهای بالا در معاش می‌باشند . درصد خرو پف این اشخاص به دلیل طریق خوابیدن آنان بالاست و منجر میشود که خواب راحتی نداشته باشند . 
5 - وضعیت افتاده به روی شکم ( Freefall position ) : در‌این نوع خوابیدن شخص به روی شکم خوابیده در حالی که دستان خویش را به زیر بالش نهاده و راز او به طرفی متمایل است . نسبتاً 7 % از اشخاص به‌این سبک می خوابند . این اشخاص بی پروا , اجتماعی هستندکه کمتر با انتقاد کنار می ایند . 
6 - حالت ستاره دریایی ( Starfish position ) : در‌این شرایط شخص به پشت خوابیده در حالی که دستانش نزدیک راز یا این که بالش رها شده‌است . 5 % اشخاص بدین صورت می خوابند . این اشخاص شنوده های عالی , مددکار و یاور می‌باشند . دوست ندارند که در راءس اعتنا باشند . 
با تمام این تعاریف می بایست اعلام کرد که اشخاصی که به هرکدام از نوع های نقل شده می خوابند دقیقا شخصیت های ذکر شده را ندارند . از طرفی تعداد اندکی از اشخاص هم در هیچ یک از شرایط های نقل شده نمی خوابند . 
نکته دیدنی دیگر درین تحقیق نشان بخشید که صرفا 5 % از اشخاص به طور کامل خویش را با پتو می پوشانند در حالی که اکثر زمان ها اشخاص بخشی از تن خویش - نظیر پا , دست - را خارج از پتو قرار میدهند .


نوشته شده در : چهارشنبه 4 مرداد 1396  توسط : نسرین معین غفوری.    نظرات() .

معصومه
چهارشنبه 4 مرداد 1396 01:13 ب.ظ
عالی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر